Портал Центру інформаційних технологій ОНУ імені І.І.Мечникова

Пошта

Увага!

Для надання пошти співробітникам ОНУ, у період карантину, допускається надіслати на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скан або фото паперового варіанту заявки (вклавши у лист і текстовий документ у одному з форматів doc, docx, rtf, txt) з офіційної пошти ОНУ: деканам, заступникам деканів, завідувачам кафедр.

До уваги керівників факультетів та викладачів!

ОНУ імені І. І. Мечникова отримав ліцензію на 3000 безкоштовних підписок на освітню онлайн-платформу Coursera.

Адміністратори програми (викладачі) мають можливість записувати студентів на окремі спеціалізації та слідкувати за їх прогресом у режимі реального часу. Coursera також дозволяє робити аналітику щодо розвитку окремих професійних навичок студента. Запис на курси та спеціалізації доступний до 31 липня 2020 року, а проходити курси слухачі матимуть можливість до 30 вересня 2020 року.

Для участі у програмі необхідно зареєструвати персональний аккаунт викладача або представника адміністрації факультету (обов'язково з домену onu.edu.ua) на Coursera і надіслати лист начальнику Центру інформаційних технологій Ковальчуку С. В. (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), у якому зазначити прізвище, ім’я, по батькові, посаду та e-mail викладача/адміністратора.

В ОНУ використовується корпоративна пошта в домені @onu.edu.ua, яка працює на поштовому cервісі Google. Вхід до поштового веб-інтерфейсу за адресою: http://mail.onu.edu.ua/

  • Обсяг Google Диска для користувачів onu.edu.ua необмежений.
  • Кластерні системи зберігання пошти надають надійну систему з розміщенням на кількох серверах.
  • Робота поштової системи університету не залежит від працездатності локальної мережі ОНУ.
  • Надійна антиспам система.
  • Використання сервісів GoogleApps

Для отримання корпоративної поштової скриньки необхідно подати паперовий варіант заявки з підписом керівника відділу вебмайстеру ОНУ (Дворянська, 2, каб. 42), або вислати відскановану заявку з підписом керівника відділу на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Заяви в електронному вигляді приймаються виключно з корпоративної пошти @onu.edu.ua

Заява на отримання e-mail

Якщо ви забули пароль, заповніть відповідний шаблон заявки та надішліть електронний та відсканований варіант, з усіма підписами до вебмастера ОНУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заява на відновлення e-mail

Корпоративна пошта надається:

  • співробітникам університету
  • факультетам, інститутам, кафедрам
  • іншим підрозділам університету

Корпоративна пошта для студентів та аспірантів ОНУ:

Microsoft

mailСтуденти та аспіранти ОНУ можуть отримати пошту в домені @onu.odessa.ua, яка працює на поштовому cервісі Microsoft.

Для того, щоб отримати обліковий запис в домені @onu.odessa.ua необхідно особисто подати заяву в каб. 49 (вул. Дворянська, 2) та мати при собі дійсний студентський квіток.

Вхід до поштового веб-інтерфейсу за адресою: http://mail.onu.odessa.ua

Google

Студенти та аспіранти ОНУ також можуть отримати пошту в домені @stud.onu.edu.ua, яка працює на поштовому cервісі Google. Для того, щоб отримати обліковий запис в домені @stud.onu.edu.ua, необхідна заявка від викладача. Вхід до поштового веб-інтерфейсу за адресою: http://mail.onu.edu.ua/

Шаблон для пошти студентів

Адреса

вул. Дворянська, 2, к. 40а, к. 42, к. 44

Французький бульвар, 24/26, к. 28 

Email: it@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top