Портал Центру інформаційних технологій ОНУ імені І.І.Мечникова

Офіційний сайт

siteСайт onu.edu.ua є офіційним джерелом інформації університету, який створено для висвітлення наукової та освітньої діяльності ОНУ імені І. І. Мечникова. Розробкою та технічною підтримкою Офіційного сайту займається Центр інформаційних технологій ОНУ імені І. І. Мечникова.

Усі сторінки Офіційного сайту, для забезпечення найбільш широкої їх доступності, повинні бути представлені на трьох мовах – українською, російською та англійською.

Підготовка та надання інформації для розміщення на Офіційному сайті здійснюється структурними підрозділами університету через відповідальних осіб. Відповідальні особи підрозділів повинні що півроку підтверджувати актуальність інформації.

Інформація для розміщення на Офіційному сайті надається до Центру інформаційних технологій за допомогою електронної пошти або на електронних носіях у встановленому порядку. Матеріали для розміщення на сайті без оформлення заяви приймаються виключно з корпоративної пошти університету @onu.edu.ua.

Подання інформації з інших email (не @onu.edu.ua) здійснюється через оформлення Заяви на розміщення інформації на сайті ОНУ з підписом керівника відповідного підрозділу та відправленої у відсканованому вигляді на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або безпосередньо доставленої вебмайстру ОНУ.

Подання інформації до розділів Події ОНУ приймаеться від усіх співробітників університету (виключно зі службових електронних поштових адрес університету @onu.edu.ua), без оформлення пісьмової заяви, безпосередньо на пошту вебмайстеру. У в листі необхідно вказати ПІБ співробітника, підрозділ, посаду, контактну інформацію, інформацію, яку необхідно розмістити та строк її зняття з публікації.

Наказ №35-02 від 17-06-2014 року

Положення "Про веб-ресурси Одеського національного університету імені І.І. Мечникова" 2014 рік

Дизайн сайту 2005-2016 роки

2005-2007 2007 2007-2009 2010-2015 2015-2016

Адреса

вул. Дворянська, 2, к. 40а, к. 42, к. 44

Французький бульвар, 24/26, к. 28 

Email: it@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top