Портал Центру інформаційних технологій ОНУ імені І.І.Мечникова

Хостинг

Сайти підрозділів ОНУ

hostingЦентр інформаційних технологій надає хостинг у доменній зоні onu.edu.ua для підрозділів ОНУ.

Створення, підтримка та наповнення контентом допоміжних сайтів здійснюється співробітниками відповідних підрозділів. Для того щоб отримати хостинг на веб-сервері університету потрібно подати вебмайстеру ЦІТ Заяву на хостинг

Технична підтримка хостінгу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити Favicon для сайту

Про Допоміжні сайти

  • Сайти, які розміщуються на веб-сервері університету та мають домен четвертого рівня у доменної зоні onu.edu.ua називаються Допоміжними сайтами.
  • Відповідальна особа за Допоміжний сайт призначається керівником підрозділу. Відповідальною особою може бути виключно співробітник університету.
  • Керівники несуть відповідальність за інформацію, розміщену на сайтах їх підрозділів. Наявність у підрозділу власного сайту не позбавляє його Керівника обов’язку надавати інформацію для наповнення Офіційного сайту.
  • Якщо web-сервер Університету не може забезпечити повноцінне функціонування Допоміжного сайту або потреби у інформаційних чи технічних ресурсах не відповідають його функціональному призначенню, у створенні Допоміжного сайту може бути відмовлено.
  • Допоміжний сайт повинен мати посилання на Офіційний сайт на своїй головній сторінці.

Причини закриття Допоміжних сайтів

  • Інформація на Допоміжному сайті суперечить чинному законодавству України, указам Президента України, постановам Кабінету Міністрів України, наказам Міністерства освіти і науки України, діючим нормативним документам ОНУ імені І. І. Мечникова.
  • За заявою керівника підрозділу на ім’я начальника Центру інформаційних технологій з проханням закрити Допоміжний сайт. Заява має містити домен сайту та причини його закриття.
  • Допоміжний сайт заважає роботі інших сайтів на веб-сервері університету через зараження вірусами, або через некоректну роботу системи управління сайтом.
  • Якщо протягом півроку, після виділення хостингу для створення Допоміжного сайту, хостинг не використовується.
Положення "Про веб-ресурси Одеського національного університету імені І.І. Мечникова" 2014 рік

Адреса

вул. Дворянська, 2, к. 40а, к. 42, к. 44

Французький бульвар, 24/26, к. 28 

Email: it@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top